Płatność Online

Płatności online w naszym sklepie są za pośrednictwem Przelewy24

Formy płatności 

 

Co to Przelewy24?

Przelewy24 (potocznie P24) to pośrednik przelewów bankowych. Jest to firma finansowa, która za pośrednictwem własnego systemu płatności odbiera płatności od klientów, by w późniejszym czasie przekazać je firmie docelowej.

W momencie wpłaty, jesteś przekierowywany do systemu Przelewy24 albo do systemu Twojego banku z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia (sprawdzaj zawsze czy adres URL jest prawdziwy, aby uniknąć oszustów stosujących metody phishingu). Przelewy są darmowe dla klienta. 

Rejestracja w Przelewy24 NIE jest wymagana, by zrealizować płatność.

Przelewy24 księgują natychmiast wpłatę klienta (bo jest realizowana jako wewnętrzny przelew bankowy klient – Przelewy24). Wysyłają wtedy informację o wpłacie do odbiorcy płatności i ten może odblokować usługę natychmiast lub rozpocząć proces realizacji wysyłki towaru. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu firma udostępnia wiele różnych metod płatności (w tym płatności kartami płatniczymi VISA/Mastercard, płatność BLIK). Płatność jest realizowana natychmiast. System Przelewy24 jest zintegrowany z powiadomieniami email/SMS. 

Płatność za Pobraniem

Płatność u kuriera Płatność za pobraniem u kuriera InPostKurierzy na terenie całego kraju wyposażeni są w nowoczesne terminale płatnicze. Oznacza to, że możesz opłacić swoją przesyłkę za pobraniem kartą (metodą tradycyjną i zbliżeniową) lub przy pomocy aplikacji na telefon obsługującej płatności mobilne. Cała operacja trwa zaledwie kilka sekund i jest całkowicie bezpieczna. Dzięki takiej formie płatności możesz zapomnieć o stresie związanym z brakiem gotówki w momencie przybycia kuriera lub nerwowym poszukiwaniem najbliższego bankomatu.

Płatność w sklepie Stacjonarnym

Płatnośc przy odbiorze w sklepie stacionarnym

 Metodą tradycyjną  (gotówką ), kartą płatniczą ,  zbliżeniową  lub przy pomocy aplikacji na telefon obsługującej płatności mobilne oraz BLIK